<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FMBFNTSB%2Fposts%2Fpfbid02KgtZYA9vM7N3qmZgmn3ANV6Us3pkvMDKqpF15Bo4p7wsMbuFGHq9F86NDZbCsRi3l&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”533″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>

Сьогодні, 15 травня 2022 року, у Всесвітній день пам’яті людей, які померли від СНІДу, ми вшановуємо померлих та нагадуємо, що варто боротися за всіх живих!
За понад двадцять років боротьби з епідемією ВІЛ, Україна зробила значні кроки для захисту і підтримки ВІЛ-позитивних пацієнтів: доступні ліки та послуги дозволяють людям з ВІЛ прожити повноцінне життя на 100%.
Наші регіональні осередки працюють у всіх регіонах України, де це є можливим, і надають супровід пацієнтам з ВІЛ та представникам уразливих до ВІЛ груп.
“Людина із смертельним захворюванням під час війни може померти, як від бомбардування, так і від захворювання через відсутність ліків. Говорячи мовою воєнного часу, сьогодні пляшка ліків — це як “броніжелет, — підкреслює голова Координаційної ради БО “100% Життя” Дмитро Шерембей. — Вчасно завезені ліки, надані соціальні послуги — сьогодні все це героїчні зусилля надзвичайних людей. Я вдячний нашим партнерам, які безпрецедентно підтримують українських пацієнтів. Я пишаюся командою найбільшої пацієнтської спільноти в країні, яка вже більше двох місяців працює на 200% аби життя перемагало”.
Щоб підтримати бойовий дух Збройних сил України, пацієнтського ком’юніті, українців та міжнародних донорів, які допомагають нашій країні у боротьбі з ворогом, ми різом із партнерами заспівали пісню «Ой, у лузі червона калина», яка стала одним із символів війни з Росією.
Зокрема, для відео пісню виконали наші регіональні осередки, Дмитро Шерембей, директор Офісу здоров’я USAID – US Agency for International Development в Україні Бен Зіннер, координатор програми (The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR)) (U.S. Embassy Kyiv Ukraine) Аарон Бенкс, директор Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» Пінчук Olga Rudneva, доктор, директор CDC Ukraine Езра Дж. Барзілай та інші. Разом з активістами заспівав співак Дмитро Шуров!
Щоб долучитися до забезпечення українців і українок ліками, медичними засобами й обладнанням, гуманітарною допомогою, а також паливом, бронежилетами й шоломами для бригад швидкої допомоги та волонтерів перейдіть за лінком — https://network.org.ua/donate-ua/
Разом до спільної Перемоги!

#WorldAIDSDay