БФ «Нехай твоє серце б’ється» є опорою для жінок, чоловіків, дітей, які потрапили під вплив соціальних проблем та опинилися в скрутному становищі. Кожен день роботи професійної команди Фонду спрямовано на боротьбу та становлення кожної людини, яка звернулася за допомогою, як повноцінної особистості в суспільстві.

Команда БФ «Нехай твоє серце б’ється» активно працює на досягнення нашої головної мети – 100% ЖИТТЯ. Саме це і робить наш Фонд унікальним.

Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється” зареєстрований у 2008 році. Основні напрямки діяльності:

Профілактика ВІЛ\СНІДу і туберкульозу серед уразливих груп населення; догляд та підтримка ЛЖВ; соціальний супровід лікування хворих на ВІЛ\СНІД та ЛЖВ з ко-інфекією; забезпечення догляду на дому ЛЖВ/хворим на ТБ, які перебувають у термінальній стадії хвороби; профілактика ВІЛ\СНІДу і туберкульозу  в пенітенціарних закладах Житомирської області; лікування та профілактика чутливого та мультирезистентного туберкульозу; протидія гендерно-зумовленому насиллю, захист.

З початку повномасштабного вторгнення Фонд розширив напрямки своєї діяльності і організував спільні гуманітарні ініціативи зі Звягельською районною та міською радами (саме в цьому районі області була зосереджена переважна кількість ВПО)

БФ «Нехай твоє серце б’ється»