Разом із Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» ми розпочали велику гуманітарну місію на Житомирщині! Завдяки злагодженій співпраці ми успішно пройшли “маршрут добра” по Звягельщині, підтримавши понад 300 дітей. Ми доставили допомогу маленьким...
Під час робочого візиту представників міжнародної організації Пакт обговорили реалізацію проекту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» на Житомирщині. У ході зустрічі представили успішні кейси та досягнення нашої команди. Особливу увагу приділили впровадженню...
Продовжуємо гуманітарну місію із волонтерами Житомирщини. Адже наші захисники постійно потребують нашої допомоги щоб відстояти свободу України! Цього разу ми відправили на фронт чергову партію допомоги, наповнену всім необхідним: дронами, маскувальними сітками,...
Продовжуємо роботу з людьми, які живуть з ВІЛ, у місцях позбавлення волі Житомирщини. Цього разу соціальний працівник фонду відвідав ДВК №8, де провів бесіди з ув’язненими про важливість регулярного медичного обстеження, необхідність прийому...
Кожна з нас, жінок, щодня стикається з викликами – і впевнено долає їх. І підтримка здоров’я – один із найважливіших викликів. Ми пропонуємо зробити тест на ВІЛ. Це твій крок до: Впевненості у своєму здоров’ї. Адже знання статусу дає можливість...
В умовах сьогодення психічне здоров’я стає не менш важливим, аніж фізичне. Стреси, тривоги, депресії – це лише деякі з проблем, з якими стикаються люди. Саме тому підтримка психічного здоров’я у громадах стає нагальною потребою. Наш фонд, як...
У складні часи важливо пам’ятати про тих, хто потребує підтримки найбільше. Саме тому ми продовжуємо проявляти свою відданість допомозі людям з обмеженими можливостями, надаючи необхідну допомогу тим, хто цього потребує. Цього разу фонд передав продуктові...
Сьогодні перший день літа, і не випадково саме цього дня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей! Ми хочемо побажати всім дітям України щасливого дитинства. Ви – наше майбутнє! Ми, дорослі, обов’язково зробимо все, щоб ви росли в мирі й злагоді. На жаль,...
Україна протягом багатьох років стикається з серйозною проблемою поширення туберкульозу та ВІЛ, що особливо гостро відчувається в установах Державної кримінально-виконавчої служби України (ДКВСУ). Складні умови життя, обмежений доступ до медичної допомоги та...
Разом з неймовірними волонтерами продовжуємо підтримувати наших сміливих захисників, які щодня боронять свободу України! В цьому місяці ми відправили на фронт чергову партію допомоги, наповнену всім необхідним для наших героїв. Дякуємо нашому надійному партнеру...