Нещодавно до нас звернулася молода жінка – Анна (ім’я змінено) – мама двох дітей. Вона проживає у маленькому містечку. Її співмешканець ще до повномасштабного вторгнення поїхав за кордон на заробітки. Спочатку він підтримував родину, регулярно надсилаючи гроші, але з часом стосунки на відстані дали тріщину. Чоловік телефонував усе рідше. Згодом узагалі припинив допомагати родині. Анна ж не мала стабільного заробітку.

“Я стикнулася з важким випробуванням. Щоби забезпечити своїх дітей хоча б найнеобхіднішими речами, мала боротися за кожну гривню”, – розповіла жінка.

Шукаючи роботу, Анна звернулася до своєї давньої подруги Лізи, яка ще кілька місяців тому мала фінансові труднощі. Однак нещодавно приїхала на зустріч з Анною на власному авто. Тож жінка вирішила поцікавитися, як Лізі вдалося так швидко заробити на автомобіль. Натомість Ліза запропонувала Анні спосіб, який, за її словами, міг принести легкий та стабільний дохід. Незабаром виявилося, що “легка” робота, яку пропонувала Ліза, пов’язана із періодичним наданням сексуальних послуг чоловікам. Анна довго сумнівалася, але була впевнена, що іншого виходу немає. Жінка погодилася, не усвідомлюючи можливих ризиків і наслідків.

Після декількох сексуальних контактів із незнайомцями, Анна відчула себе фінансово впевненішою. Тож продовжила працювати, попри певний психологічний дискомфорт.

Минув рік. Одного разу Анна побачила рекламу в інтернеті про можливість безплатно зробити тест на ВІЛ:

“Коли я побачила оголошення, то зупинилася на ньому. Але засумнівалася. Все ж страх за своє життя взяв гору – і я наважилася зробити тест”.

ВІЛ-тест виявився позитивним. Спочатку Анна розгубилася. Та соціальна працівниця БФ “Нехай твоє серце б’ється” Наталія миттєво надала їй всю необхідну допомогу та інформацію: проконсультувала, допомогла пройти дообстеження і порадила обов’язково приймати АРТ-терапію, з якою можна повноцінно жити і добре почуватися.

Не нехтуйте своїм здоров’ям! Бережіть себе та своїх близьких і регулярно тестуйтеся!

 

Телефонуй – і наш соціальний працівник відповість на запитання, що тебе цікавлять, а також домовиться про місце зустрічі:

Житомир – (095) 133-49-70
Коростень – (097) 177-72-77
Бердичів – (096) 32-464-21
Звягель – (063) 34-975-76

 

Або залиш свої контактні дані у формі для зворотнього зв’язку: