Соціальний працівник Рустам Абдулкадиров в черговий раз провів ряд соціально-профілактичних заходів для засуджених Житомирськоі виправної колонії № 4 та Коростенської-виправної колонії-71, під час яких вони отримали відповіді на свої питання, психологічну підтримку і протестувалися на ВІЛ.
 
 
Рустам наголосив на тому, наскільки важливо проходити тестування на ВІЛ та виявляти хворобу вчасно, оскільки швидкість реакції має величезне значення у лікуванні ВІЛ. Він також пояснив, що лікування включає в себе формування позитивного ставлення до антиретровірусної терапії та подолання численних психологічних перешкод.
 
 
Поглиблення розуміння про ВІЛ-інфекцію допомагає усвідомити проблему та у разі необхідності подолати перешкоди у взаємині один з одним, які можуть стати складними під час прийняття свого статусу та сприяє зверненню клієнтів за допомогою у складних життєвих ситуаціях.
Профілактика ВІЛ/СНІДу, обговорення шляхів зараження та інших пов’язаних тем – один із багатьох компонентів інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи соціальних працівників БФ «НТСБ», ця робота проводиться на постійній основі. А засуджені, які вже знають про свій ВІЛ-статус отримують послуги соціального супроводу та консультації спрямовані на формування прихильності до антиретровірусної терапії.
Діяльність впроваджується завдяки підтримці «100% життя» – Мережа ЛЖВ та Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.