13 внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей разом з двома дітками знайшли тимчасовий притулок у Деражнянській школі Піщівської громади. Гостей також зустріли регіональна представниця Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється” – Катерина Особа разом з представниками Звягельської Районної ради та працівниками Управління соціального захисту населення на чолі з Ткачуком Василем Олександровичем, а також волонтерками Міськрайонної організації Товариства Червоного хреста.
Всі новоприбулі були втомлені та дещо розгублені після довгої та важкої дороги, але в той же час, раді новому прихистку, а також теплим ковдрам та харчовим наборам.
Бо харчовий набір — це не просто пакунок продуктів. Разом з ним люди отримують і щось важливіше. Ми відправляємо у світ повідомлення: “Ми тут і готові допомогти!”.
Ця підтримка — спосіб сказати, що ми розуміємо проблеми, з якими вимушені стикатися ті, хто постарждав від війни і втратив свою домівку тимчасово, а може й назавжди.
В нашій благодійній справі ми не самі. Ми разом із представниками влади та тими, кому не байдужі долі інших. Ми – команда, готова віддати всім потребуючим краплю сподівання, яка допоможе соціалізуватися і повернутися до звичного життя після довгих випробувань.