Консультант із соціальної роботи/волонтер Бердичівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Благодійного фонду “Нехай твоє серце б’ється” – Олександр Демчик нещодавно був номінований на отримання Волонтерської премії.
У рамках співпраці з Пробацією Житомирщини БФ «НТСБ» , вже багато років поспіль долучається до проведення індивідуально-виховно роботи, мотивуючи клієнтів до відмови від шкідливих звичок, інформуючи про переваг здорового способу життя. Крім того, волонтери Фонду на постійній основі здійснюють психологічні консультації серед клієнтів пробації, а також сприяють у проведенні анонімного тестування на ВІЛ/СНІД .
Волонтерська премія була заснована у 2014 році, для того, щоб підтримати звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Премія є не грошовою і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці. Вона ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.