Всі ми пам’ятаємо історію пані Зої, яка через ряд трагічних обставин опинилась на інвалідному візку, на якому їй було не зручно пересуватися.
24 листопада 2020 року вона звернулася до усіх небайдужих у відеоповідомленні з проханням допомогти їй в придбанні електроскутера, який мав би дещо полегшити її пересування.
На жаль, достатньої суми коштів так і не було зібрано. За весь період вдалось зібрати лише 2574,00 грн.
Нещодавно Зоя розповіла , що у зв’ язку з погіршенням стану здоров’я, вона майже не виїжджає з дому. А якщо й виїжджає , то лише на короткі прогулянки та й, відверто кажучи, достатньої сили та навиків для управління електроскутером у неї на разі вже немає. Тому вона звернулася до нас із проханням зупинити збір та використати зібрані кошти в сумі 2574,00 грн. на купівлю нових покришок та камер для інвалідного візка, яким вона на разі користується, а також придбати обігрівач та оплатити послуги електроенергії за адресою, де вона зараз проживає.Про що ми інформуємо та звітуємо.
Разом з Зоєю Диняк дякуємо кожному, хто не був байдужим та долучився до даної благодійної ініціативи. Бо навіть невеликі добрі справи можуть мати велике значення.