Вже багато років поспіль ми еффективно співпрацюємо з КНП “Обласний медичний спеціалізований центр” Житомирської обласної ради та надаємо допомогу людям, які живуть з ВІЛ в Житомирській області. КНП надає якісну медичну допомогу пацієнтам, а Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється” за пітримки БО “100% Життя” та УЦГЗ забезпечує комплементарний до медичного соціально-психологічний супровід ЛЖВ, який є невід’ємною складовою у формуванні прихильності до пожиттєвого лікування ВААРТ. Такий комплексний підхід забезпечує ефективність роботи в напрямку подолання негативних наслідків епідемії ВІЛ/СНІДу в нашому регіоні. Постійна взаємодія та комунікація є запорукою вчасного реагування на виклики, особливо в умовах COVID і робочі зустрічі є невід’ємною складовою даного процесу.
Директор БФ “НТСБ”- Наталія Нагорна та керівник проекту 100% Життя – Ольга Вышетравская на черговій зустрічі з Максимом Кутишенко – директором КНП«Обласний медичний спеціалізований центр» Житомирської обласної ради розглянули наступні питання:
✅ окреслили потреби хворих на ВІЛ/СНІД, які необхідно вирішити. Зокрема питання щодо забезпечення діагностикою ВІЛ- позитивних засуджених, які перебувають в пенітенціарних закладах Житомирської області;
✅ підсумували цьогорічні результати партнерства в напрямку допомоги хворим на ВІЛ/СНІД;
✅ обговорили напрямки взаємодії на 2022 рік.