16 червня 2020 року начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Анатолий Бобринев провів робочу зустріч із директоркою Благодійного фонду “Нехай твоє серце б’ється” Наталією Нагорною та її колегами Ольгою Вышетравскою і Константином Козловим.

Учасники зустрічі узгодили положення майбутнього меморандуму про співробітництво. Цей документ націлений на співпрацю уповноважених органів з питань пробації з благодійним фондом, зокрема у сфері надання послуг, спрямованих на мінімізацію виявлених криміногенних потреб суб’єктів пробації. У першу чергу, це соціально-психологічна реабілітація суб’єктів пробації, яких торкнулася проблема захворювання на ВІЛ/СНІД, гепатити В і С, туберкульоз тощо.
«Часто буває так, що клієнтами пробації стають люди, які тривалий час ведуть антисоціальний спосіб життя або провели роки у місцях позбавлення волі і особливо не переймались станом свого здоров’я. Бували у практиці і такі випадки, що наші підопічні не знали про своє захворювання і передавали його своєму оточенню. Тому ми сподіваємось, що співпраця з неурядовою організацією дозволить ефективно вирішувати ці по-справжньому болючі питання і це в інтересах безпеки суспільства, адже наші підоблікові перебувають серед громади», – підкреслив Анатолій Бобриньов.