Сьогодні світ вшановує пам’ять про трагічні події, які стали важливим кроком у боротьбі за справедливість та рівність. У 1960 році в Шарпевілі, Південно-Африканська Республіка, мирні протести проти законів апартеїду перетворилися на криваве розправу, де були вбиті десятки людей. Ці події вразили світ своєю жорстокістю та незаконністю.
 
Саме ці події спонукали Світову спільноту діяти, і 21 березня стала датою ухвалення Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. Це був важливий крок до того, щоб визнати та боротися з усіма проявами расизму, які порушують права та гідність людини.
Кожен рік з 21 по 27 березня ми відзначаємо Тиждень Солідарності з народами, що борються проти расизму та расової дискримінації. Цей тиждень є часом для відданої підтримки та активних дій у боротьбі за рівність та справедливість. Генеральна Асамблея ООН закликала міжнародну спільноту подвоїти зусилля для ліквідації всіх форм расової дискримінації, тому що це завдання, яке стоїть перед усіма нами.
 
Команда благодійного фонду “Нехай твоє серце б’ється” долучається до цього важливого заходу. Ми закликаємо всіх об’єднатися для боротьби з расизмом та виступити за гідне та справедливе майбутнє для всіх. Словами великого Нельсона Мандели, ми прагнемо будувати “суспільство, що стане гордістю всього людства”.
 
Нехай цей день буде нагадуванням про нашу спільну відповідальність за боротьбу з расизмом та підтримку рівності. Давайте разом привнесемо зміни та покажемо, що об’єднані, ми сильніші!