20 років пройшло…як мить, але як казав колись мій чоловік: “спочатку були секс наркотики і рок-н-ролл»…А потім, чомусь, лишилися одні наркотики…прірва, ВІЛ, реабілітаційний центр.

Тут розпочну з абзацу, бо життя поділилося на – до та -після. Як і багато ВІЛ – позитивних, я шукала будь-яку інформацію та підтримку.
Про ЛЖВ дізналася майже випадково і мене це вразило – звичайні люди об’єднані однією проблемою, допомагаючи собі, допомагають іншим. САМЕ ЦЕ БУЛО МЕНІ ПОТРІБНО!!!
З тої пори пройшло майже 15 років!!!
І весь цей час я точно знала і знаю дотепер хто я, для чого я це роблю, і що буду це робити й надалі, не дивлячись на обставини, складне життя і всіляки перепони. Бо ніщо так не мотивує прокидатися зранку, як знання про те, що я маю “100 відсотків життя”, а їх повинні мати також і всі мої пацієнти. Бо якщо ти врятував одне життя,ти врятував цілий світ! А коли бачиш, як після зустрічі з тобою в людини сяють очі і прокидається надія, коли ти надихаєш людину боротися, не складати руки – тоді стає зрозумілим головний месседж нашої організації – 100 відсотків життя – кожному!!!!

Марія Піджара – консультант із соціальної роботи Благодійного фонду “Нехай твоє серце б’ється”