Команда благодійного фонду «Нехай твоє серце б’ється» взяла участь у щорічній Всеукраїнській, XVIII Конференції учасників «100% життя» – Мережі ЛЖВ, яка проходила під слоганом: “Лідери змін”.
За багаторічний приклад стабільної та ефективної роботи представники Житомирщини отримали почесну відзнаку, яка вже поповнила колекцію нагород.
У заході взяли участь також і представники таких поважних організацій, як UNAIDS Office In UkraineАльянс громадського здоров’я Alliance for Public HealthПацієнти УкраїниЦентр громадського здоров’я України, представники регіональних осередків «100% життя» – Мережа ЛЖВ .
На конференції учасники обговорили яким чином досягати дієвих змін в складних умовах. Як долати кризи та перепони на шляху до досягнення мети. Які іноваційні технології та інструменти використовувати. Як надихати і вести за собою людей, і де знаходити власну мотивацію для досягнення амбітних цілей.
«Ми – лідери змін і повинні створювати резонанс не тільки словом, але й ділом. Захищайте своє здоров’я! Захищайте своє право на 100% Життя !», – позитивно коментує участь у заході директор БФ «НТСБ» Наталия Нагорная.

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят