1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Сьогодні Благодійний фонд “Нехай твоє серце б’ється” , який є драйвером покращення доступності сервісів та лікування ВІЛ в Житомирській області, провів ряд заходів, спрямованих на привернення уваги громадськості та ЗМІ до вирішення проблеми епідемії.
Під головним гаслом цього року, яке звучить як  Протестовані=заАРТовані, нами спільно з Новоград-Волинським міським центром соціальних служб, була ініційована вулична акція.

На базі КНП «Обласний спеціалізований медичний центр» ЖОР проведена інформаційно-просвітницька онлайн-зустріч приурочена до 1 грудня. А наші активісти, волонтери та соціальні працівники були запрошені на інтерв’ю до головиних Житомирських ТРК.
“Протестовані=загАРТовані” – Це відсилка до того, що аби бути захищеною від ВІЛ, людина має зробити перший крок — протестуватись і дізнатись свій статус. В разі позитивного діагнозу, розпочати АРТ. Тим самим людина з ВІЛ стає загартованою (заАРТованою) від хвороби.
Безкоштовно замовити оральний тест на ВІЛ додому чи знайти найближчий до вас пункт тестування, можна, скориставшись опцією “Хочу обстежитись” на сайті https://prozdorovia.in.ua/khochu-obstezhytys/