Нарешті настав той момент, коли врятувати світ можна сидячи вдома. Через стрімкий розвиток нової пандемії, команда БФ “Нехай твоє серце б’ється” не може ігнорувати Постанову КМУ від 11.03.2020 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”. Тому під час робочої зустрічі директора Фонду Наталією Нагорною

з керівниками проектів і координаторами напрямків було обговорено питання щодо особливостей дистанційної роботи адмін. персоналу організації.
Соціальним працівникам, які не можуть перейти на дистанційну форму роботи проведено інструктаж з дотримання вимог інфекційного контролю та заходів запобігання поширенню COVID-19 при кожній зустрічі з клієнтами: мити руки, використовувати маски, спиртові дезінфектанти після спілкування з кожним клієнтом, використовувати гумові/латексні захисні рукавички та звести до мінімума перебування в лікувальних закладах.
Але незважаючи на карантин, ми залишаємося на зв’язку, відповідаємо на телефонні дзвінки та листи. Продовжуємо вирішувати нагальні питання. Наша робота продовжується, так як продовжується боротьба за кожне життя!