Ми, Марія Піджара, Аблулкадирова Наталія, Руслан Петров, Рустам Абдулкадыров та Олександр Демчик є працівниками

Благодійного фонду “Нехай твоє серце б’ється”– потужної пацієнтської організації в Житомирській області.
Багато наших колег, друзів, клієнтів та знайомих це люди, які живуть з ВІЛ. Ми вимагаємо відставки Степанова! Чому?
Життя та здоров’я більш 3500 людей, які живуть з ВІЛ в Житомирській області залежить від прийому ліків, які вони мають обов’язково вживати щодня. Але у МОЗ цим не переймаються! Через постійні зриви закупівель, перебої з поставками, самопочуття наших друзів погіршується, а хвороба, яка знаходиться під постійним контролем, може повернутися. Ці всі люди наражатимуть на небезпеку не тільки себе, а й близьких! До того ж, переривання лікування може привести до того,що вірус адаптується, та будуть потрібні вже інші, більш дороговартісні схеми.
У наших друзів, залишилися ліки на 1 місяць. А далі ми не знаємо, що з ними буде.
Ці ліки не можна купити в аптеці, вони не продаються вільно на ринку. Їх отримують за рецептом, під наглядом лікаря. Напевно, тим хто сидить в кабінетах з меблями з червоного дерева, їздить на авто з водіями та в красивих костюмах кожного ранку, бреше про те “що ліки є” — їм не зрозуміти життя наших друзів! Між нами прірва. Ви думаєте, як би збрехати та збагатитися, вони ж думають про те, скільки їм залишилося жити!
Степанов, що за нелюдські експерименти ви ставите над людьми? Де ліки? Президент Зеленський, чому наші друзі змушені страждати? Чому ви досі тримаєте у своїй команді людину, яка бреше пацієнтам? Позбавляє їх лікування?